در حال آماده سازی...
warningcancelcheckedsendfilm-strip-with-two-photogramsarrowchatalign-to-leftplane-1musica-searcherplaneuser
سحر  خیرپور

پیگیری بلیط

نویسنده سحر خیرپور

در این بخش پیگیری بلیط هواپیما شامل پیگیری بلیط هنگام برگشت از درگاه بانکی و پیگیری بابت کنسل شدن پرواز و پیگیری مربوط به تغییرات پرواز است.

پیگیری برگشت از خرید و کنسل نمودن بلیت

در صورتی که به دلایل شخصی برنامه‌ی سفرتان تغییر کرده است و تمایل به کنسل نمودن بلیت خریداری شده دارید، باید بدانید که شرایط کنسل نمودن و میزان جریمه، با توجه به ایرلاین مربوطه و زمان باقی‌مانده تا پرواز، متفاوت خواهد بود. توصیه می شود قوانین مربوط به کنسلی را مطالعه کنید.

پیگیری مربوط به تغییرات پرواز

در صورتی که برنامه‌ی پرواز تغییر کند، تغییرات از طرف پشتیبانی روگو خدمتتان اطلاع رسانی خواهد شد و در صورتی که تغییر متناسب با برنامه‌ی سفر شما نباشد می توانید با روگو تماس بگیرید تا در صورت امکان پروازی متناسب با هزینه‌ی پرداختی بابت بلیت خریداری شده برایتان جایگزین کنند و یا استرداد مبلغ بلیت در حداقل زمان برایتان انجام شود.

پیگیری بابت کنسل شدن پرواز

در صورتی که پروازتان پس از حضور در فرودگاه کنسل شد و یا با تاخیر بیش از 2 ساعت و یا تعجیل بیش از نیم ساعت باشد می‌توانید بلیت خود را بدون کسر جریمه کنسل کنید، جهت تسریع در فرآیند استرداد مبلغ پرداختی، می‌بایست تصویر بلیط که توسط ایرلاین مربوطه مهر شده، از طریق ایمیل یا فکس به روگو ارسال کنید. همچنین اصل بلیت مهر شده را نزد خود نگه دارید تا در صورت لزوم برای شرکت هواپیمایی پست شود.

همکاران بخش پشتیبانی به صورت 24 ساعته پاسخگوی تمام مشکلات و ارائه‌ی مشاوره به شما عزیزان خواهند بود.

شماره‌ی تماس با ما:

011-32313106

روگو مگ
سحر  خیرپور
سحر خیرپور

سحر، فارغ التحصیل رشته روابط بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهرانه که همیشه با بیشترین توان و انرژی تو محیط شرکت دیده میشه، و همین انرژی خوبش باعث میشه تا در تمام کارهای مثبت شرکت پیش قدم باشه. اون عاشق کتاب و مطالعه است و به نظرش میشه آدمارو با میزان مطالعه شون سنجید. سحر اوقات فراغتش رو با فیلمهای علمی - تخیلی پر می کنه و به طور کل میشه گفت میونه ی خوبی با مسائل علمی داره. 
ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه
روگو خرید آنلاین بلیط هواپیما