در حال آماده سازی...
روگوcancelcheckedsendfilm-strip-with-two-photogramsarrowchatalign-to-leftplane-1musica-searcherplaneuser

استان

تهران

شهراصلی

تهران

جمعیت

8,700,000

کدیاتا

THR

اسم لاتین شهر

tehran

تعداد فرودگاه

2

خرید بلیط هواپیما کیش تهران | رزرو آنلاین پرواز کیش تهران

نویسنده تحریریه روگو

تهران یکی از کلان شهرها و پایتخت ایران است که جزء سومین شهر بزرگ در خاورمیانه نیز محسوب می‌شود. تهران به علت داشتن موقعیت جغرافیایی و به عنوان هسته مرکزی ایران و موقعیت‌های سیاسی، اقتصادی، تفریحی، صنعتی و اداری باعث شده تا افراد بسیاری در زمان‌های مختلف با خرید بلیط کیش به تهران به این کلان‌شهر سفر کنند.

عوامل مؤثر در قیمت بلیط هواپیما کیش تهران

برای خرید بلیط هواپیما کیش تهران عوامل مختلفی بر قیمت بلیط هواپیما کیش تهران تأثیر می‌گذارد که در اینجا چند نمونه از این عوامل تأثیرگذار بر نوسانات قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران را برای شما توضیح می‌دهیم.

1- نوع کلاس پرواز

نوع کلاس پرواز تأثیر مستقیمی بر روی قیمت بلیط هواپیما کیش تهران در خرید بلیط هواپیما کیش تهران می‌گذارد. فرست کلاس، بیزینس کلاس، اکونومی کلاس 3 نوع کلاس پروازی هستند که قیمت بلیط هواپیما کیش در هر کدام از این 3 نوع بلیط هواپیما بر اساس خدمات و امکاناتی که ارائه می‌دهند متفاوت است.
فرست کلاس بهترین نوع کلاس پرواز که برای خرید بلیط هواپیما کیش تهران موجود نیست و دو نوع کلاس پرواز بیزینس کلاس با خدمات و امکانات بهتر برای مسافران قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران بیشتری نسبت به کلاس پرواز اکونومی که امکانات کمتری دارد ارائه می‌دهد.

2- روش خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما کیش تهران به 2 روش اینترنتی و حضوری نیز بر قیمت بلیط هواپیما کیش تهران ارزان تأثیر می‌گذارد. در زمان خرید حضوری بلیط کیش به تهران امکان مقایسه قیمت بلیط ها وجود ندارد همچنین باید به عنوان کارمزد درصدی مازاد نیز پرداخت کنید؛ ولی در زمان خرید بلیط کیش تهران به صورت اینترنتی قیمت بلیط هواپیما کیش تهران را از زوایای مختلف مانند ایرلاین‌های مختلف قیمت سایت‌ها و… مقایسه می‌کنید و بلیط هواپیما کیش به تهران ارزان را خریداری می‌کنید.

3- سن و تعداد مسافرین

یکی دیگر از عواملی که بر قیمت بلیط هواپیما کیش تهران برای خرید بلیط هواپیما کیش تهران تأثیر می‌گذارد محدودیت سنی است؛ یعنی هر شرکت هواپیمایی با درنظرگرفتن زمان سفر و حجم مسافر و ساعت‌های پرواز قیمت‌های مختلفی را برای خرید بلیط هواپیما کیش به تهران مناسب کودکان 2 تا 12 سال ارائه می‌دهد.

برای خرید ارزان چه باید کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما کیش تهران با ارزان‌ترین قیمت باید به نکاتی توجه کنید تا بتوانید بلیط هواپیما کیش به تهران را قیمت ارزان رزرو کنید. در روزهای آخر هفته و تعطیلات از خرید بلیط هواپیما تهران کیش خودداری کنید و برای خرید پرواز کیش تهران در ایام تعطیلات بهتر است از قبل اقدام کنید و حداقل 3 هفته قبل بلیط هواپیما کیش تهران را خریداری کنید.

برای زمان‌هایی که مناسبت‌های خاصی نیست برای خرید بلیط هواپیما کیش تهران می‌توانید از بلیط چارتر یا بلیط لحظه آخری خرید کنید تا خرید بلیط ارزان هواپیما برای پرواز کیش تهران داشته باشید.

میزان بار مجاز در پرواز

با خرید بلیط هواپیما کیش تهران و سفر شما با پرواز کیش به تهران؛ شما می‌توانید تنها مقداری بار مجاز با خود در سفر داشته باشید که این مقدار مجاز بار بر اساس نوع بلیط، ایرلاین و کلاس پروازی که دارید متفاوت است و به طور معمول مقدار بار مجازی که می‌توانید برای پرواز کیش به تهران خود داشته باشید برای بلیط هواپیما کیش تهران از نوع اکونومی حدوداً بین 15 تا 25 کیلوگرم است.

جریمه اضافه‌ بار

اگر مقدار بار شما در بلیط هوایی کیش تهران بیشتر از میزان باری که بر روی  بلیط هواپیما کیش تهران درج شده است باشد شما باید به‌ ازای هر مقدار بار اضافه هزینه‌ای را به عنوان جریمه اضافه بار پرداخت کنید که این جریمه اضافه بار به ازای هر 1 کیلوگرم بار اضافه 1 درصد از قیمت بلیط همان مسیر است.

کنسلی و جریمه کنسلی

وقتی شما بعد خرید بلیط هواپیما کیش تهران بنا به هر دلیلی تصمیم به کنسل کردن بلیط هواپیما کیش به تهران می‌گیرید می‌توانید از سایت فرم درخواست استرداد بلیط هواپیمای کیش تهران را پر کنید و منتظر بمانید تا از پشتیبانی با شما تماس بگیرند و پیگیری لازم برای کنسل کردن و جریمه کنسل کردن انجام بگیرد.

با خرید بلیط چارتری یا بلیط های لحظه آخری برای سفر کیش به تهران امکان کنسل شدن ندارند و در صورت کنسل کردن مبلغ زیادی برای جریمه کسر می‌شود نرخ جریمه کنسل کردن بلیط هواپیما کیش تهران بر اساس قانون و مقررات هر ایرلاین متفاوت است.

بهترین ایرلاین‌های کیش تهران

در این قسمت مقاله بهترین ایرلاین‌هایی که شما می‌توانید برای سفر کیش به تهران بلیط هواپیما تهیه کنید را معرفی می‌کنیم تا بتوانید در خرید بلیط هواپیما کیش تهران علاوه بر امنیت سفر در قیمت بلیط هواپیما به قیمت ارزان و مناسبی دسترسی داشته باشید.

 • کیش ایر
 • معراج
 • هواپیمایی ماهان
 • تابان
 • ایران ایر
 • ایرلاین آسمان

قیمت بلیط هواپیما کیش تهران

قیمت بلیط هواپیما کیش تهران را می‌توانید در سایت روگو ببینید و خرید بليط كيش به تهران داشته باشید. با وارد شدن به سایت روگو و انتخاب مبدأ و مقصد سفر، تاریخ رفت و برگشت و تعداد افراد و زدن جستجو تعدادی بلیط هواپیما کیش تهران برای شما نمایش داده می‌شود که در بلیط های نشان داده شده اطلاعاتی مانند کلاس پرواز، قیمت بلیط هواپیما و همچنین زمان پرواز کیش به تهران مشخص است که شما می‌توانید بر اساس شرایط خود برای خرید بلیط هواپیما کیش تهران بلیط هواپیمای مناسب را خریداری کنید.

فاصله هوایی و زمانی کیش تهران

فاصله هوایی برای مسافرت از کیش به تهران حدود 1043 کیلومتر است و مدت زمان پرواز برای این فاصله 1 ساعت و 45 دقیقه است و این زمان بر اساس شرایط آب و هوایی ممکن است متغیر باشد.

چه روزهایی پرواز کیش تهران گران‌تر و ارزان‌تر است؟

قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران در روزهای آخر هفته گران‌ترین قیمت را برای خرید بلیط هواپیما کیش تهران دارد و روزهای وسط هفته با قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران ارزان می‌توانید برای پرواز کیش به تهران بلیط هواپیما تهیه کنید. البته مسیرهای پرترددی مثل تهران کیش در اواسط هفته نیز بلیط های چارتی ارزان ندارد.

بهترین زمان پرواز کیش تهران

ساعات ابتدایی صبح بهترین زمان برای پرواز هواپیما کیش به تهران است و به علت اینکه در این تایم از روز تقاضای کمتری وجود دارد خرید بلیط هواپیما کیش تهران را می‌توانید با قیمت نسبتاً ارزان‌تری خریداری کنید همچنین پرواز در تایم صبح در رسیدن به مقصد یا تأخیر کمتری دارد.

فرودگاه کیش تهران

فرودگاه مهرآباد نیز یکی از فرودگاه‌های ایران است که هنوز با وجود فرودگاه بین‌المللی امام به عنوان پر رفت و امدترین فرودگاه‌ها محسوب می‌گردد. این فرودگاه در نزدیک‌ترین فاصله به شهر تهران قرار دارد و با اندکی پیاده‌روی می‌توان به مرکز شهر رسید همچنین وسیله‌های حمل و نقل برای مسافران برای جابه‌جایی راحت وجود دارد. با خرید بلیط هواپیما کیش تهران شما در وسط شهر تهران فرود میایید.

جاهای دیدنی تهران

تهران هر ساله در همه زمان مخصوصاً در فصل بهار و تابستان پذیرای مسافران بسیاری است که می‌توانید از دیدنی‌ها و جاذبه‌های این شهر به ‌عنوان پایتخت و شهر تاریخی و تفریحی دیدن کنید. بعضی از این امکان به قرار زیر است:

 • کاخ گلستان تهران
 • پل طبیعت تهران
 • مجموعه کاخ سعدآباد
 • سردر باغ ملی
 • عمارت مسعودیه تهران
 • برج میلاد
 • موزه ایران باستان (موزه ملی ایران)
 • دریاچه چیتگر و باملند
 • مجموعه کاخ نیاوران
 • بازار تهران
 • پارک‌های معروف تهران
 • دربند

سخن آخر

امیدواریم با خواندن این مقاله اطلاعات لازم را برای خرید بلیط هواپیما کیش تهران با قیمت مناسب و ارزان را به دست آورده باشید.

موزه ملی ایران


موزه ملی ایران (موزه ایران باستان) قدیمی‌ترین، مهم‌ترین، بزرگ‌ترین و از غنی‌ترین موزه های ایران است. این موزه به دو بخش ایران باستان و دوران اسلامی تقسیم می‌شود. در بخش ایران باستان اشیای تاریخی از دوران پارینه سنگی تا دوران ساسانی به نمایش گذاشته شده است. در بخش اسلامی هم آثار دوران پس از اسلام به نمایش در آمده است.

کاخ گلستان


کاخ گلستان یکی از آثار جهانی ایران در فهرست میراث یونسکو است که به‌لطف معماری و تزیینات منحصربه‌فرد، محلی ایدئال برای عکاسی و ثبت تصاویر فوق‌العاده زیبا به شمار می‌رود. این بنای ارزشمند در سال ۱۳۳۴ در فهرست آثار ملی ايران و در سال ۱۳۹۲ در فهرست ميراث جهانی یونسکو به ثبت رسید. علاوه بر این، وقوع رخدادهای تاریخی مهم در این محل، آن را به سندی زنده از تاریخ ایران تبدیل کرده است. این مجموعه که از جاهای دیدنی تهران به حساب می‌آید، در بافت قدیمی شهر قرار دارد و به‌راحتی می‌توان با وسایل حمل‌ونقل عمومی به آن دسترسی داشت و مسحور اين همه زيبايی، تاريخ، معماری، فرهنگ و هنر ایران شد. برای اینکه اطلاعات جامع و کاملی از کاخ گلستان به دست آورید، با این مقاله از کجارو همراه شوید.

کاخ سعد آباد


اگر به بازدید از فضاهای تاریخی علاقه دارید، مجموعه تاریخی و فرهنگی سعد آباد یکی از برجسته‌ترین مکان‌های تاریخ معاصر ایران است. آخرین پادشاهان ایران در دوره‌های قاجار و پهلوی، در مجموعه کاخ سعد آباد زندگی کرده‌اند. بازدید از مجموعه سعد آباد می‌تواند اطلاعات قابل تأملی در خصوص تاریخ معاصر ایران در اختیارتان بگذارد.
ایرلاین های طرف قرارداد با روگو
هواپیمایی یورووینگز
EW هواپیمایی یورووینگز
هواپیمایی وارش
VR هواپیمایی وارش
هواپیمایی هوریزن
QX هواپیمایی هوریزن
هواپیمایی نوک ایر
DD هواپیمایی نوک ایر
هواپیمایی نوردويند
N4 هواپیمایی نوردويند
هواپیمایی میدل ایست
ME هواپیمایی میدل ایست
مشاهده لیست کامل ایرلاین ها
( 29 ms ), 2024-07-13T02:19:18.418Z => app-airline-list-small start
( 32 ms ), 2024-07-13T02:19:18.421Z => getAllOfflineSearchItem start ( /api/Flight/Search/AirPorts/AllInternal/ )
( 34 ms ), 2024-07-13T02:19:18.423Z => getAllOfflineSearchItem start ( /api/Flight/Search/AirPorts/AllInternal/ )
( 100 ms ), 2024-07-13T02:19:18.489Z => getAllOfflineSearchItem end ( /api/Flight/Search/AirPorts/AllInternal/ )
( 105 ms ), 2024-07-13T02:19:18.494Z => getAllOfflineSearchItem end ( /api/Flight/Search/AirPorts/AllInternal/ )
( 993 ms ), 2024-07-13T02:19:19.382Z => app-airline-list-small end