در حال آماده سازی...
روگوcancelcheckedsendfilm-strip-with-two-photogramsarrowchatalign-to-leftplane-1musica-searcherplaneuser

استان

مشهد

شهراصلی

مشهد

جمعیت

3,100,000

کدیاتا

MHD

اسم لاتین شهر

mashhad

تعداد فرودگاه

1

خرید بلیط هواپیما بندرعباس مشهد | رزرو آنلاین پرواز بندرعباس مشهد

نویسنده تحریریه روگو

مشهد یکی از شهرهای بزرگ ایران است که وجود حرم مطهر امام هشتم به یک شهر زیارتی برای سفر تبدیل کرده است و سالانه مسافران بسیاری برای زیارت حرم امام رضا و دیدن از این شهر بزرگ با جاذبه های گردشگری به شهر مشهد سفر میکنند.

در این مقاله میخواهیم باهم درباره سفر با هواپیما به مشهد و خرید بلیط هواپیما بندرعباس مشهد ارزان باهم بیشتر صحبت کنیم با ما تا اخر مقاله همراه باشید.

عوامل موثر در قيمت بليط هواپيما بندر عباس مشهد

عوامل بسیار در قیمت بلیط هواپیما بندرعباس مشهد تاثیر میگذارند تا بتوانید بلیط هواپیما بندرعباس مشهد ارزان یا گران بخرید در ادامه عواملی که در قیمت بلیط هواپیما بندرعباس مشهد تاثیر دارند را برای شما عنوان می کنیم.

 • نوع کلاس پرواز
 • ساعت و روز پرواز
 • ایرلاین ها و آژنس های هواپیمایی که بلیط هواپیما بندرعباس مشهد ارائه می دهند.

ميزان بار مجاز در پرواز بندر عباس به مشهد

میزان بار مجازی که مسافر با خرید بلیط هواپیما بندرعباس مشهد می تواند به صورت رایگان با خود حمل کند به ایرلاینی مانند ماهان، کیش ایر یا آسمان و… انتخاب میکند یا مدل هواپیما ،کلاس پروازی و شناسه نرخی پرواز شما بستگی دارد.

البته میانگین بار مجازی که یک مسافر با خرید بلیط هواپیما بندرعباس مشهد با کلاس اکونومی می تواند با خود به همراه داشته باشد حدود 15 تا 25 کیلوگرم می باشد.

جريمه اضافه بار

همیشه بعد از خرید بلیط هواپیما بندرعباس مشهد به قانون آن ایرلاین برای حمل باز که بر روی بلیط درج شده دقت کنید تا مجبور به پرداخت جریمه نشوید و اما میزان جریمه اضافه بار به ازای هر 1 کیلوگرم بار اضافه 1 درصد از قیمت بلیط همان مسیر می باشد.

کنسلی و جريمه کنسلی

کنسل کردن و جریمه بلیط هواپیما متناسب با نوع بلیط (چارتری یا سیستمی)، شناسه نرخی، زمان کنسل کردن بلیط هواپیما و ایرلاین یا شرکت چارتر کننده متفاوت است.

بلیط های سیستمی را به دلیل داشتن پروازهای متعدد می توانید کنسل و جابجا کنید و درصدی به عنوان کنسلی کسر میگردد اما در پروازهای چارتری این امکان وجود ندارد و هرچه به زمان پرواز نزدیکتر باشد امکان اینکه کل قیمت بلیط به عنوان جریمه کسر شود بیشتر است و مسافر 24 ساعت قبل سفر امکان کنسل کردن این نوع بلیط ها را دارد.

برای خريد ارزان بليط بندر عباس مشهد چه بايد کرد ؟

برای خرید بلیط هواپیما ارزان می توانید در فصل ها و روزهای وسط هفته که حجم مسافر بسیار کم است یا بلیط های چارتری و لحظه اخری که با درصد تخفیف بیشتر برای فروش ارائه میشوند را برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس مشهد ارزان انتخاب کنید.

همچنین با مقایسه قیمت بلیط ها در سایت روگو که به صورت جامع برای شما نمایش داده می شود می توانید ارزان ترن بلیط را برای سفر انتخاب کنید و هزینه های سفر خود را کاهش دهید.

بهترين زمان پرواز بندر عباس مشهد

زمان هایی است که حجم مسافر بسیار کم است و از آنجایی که مشهد یک شهر زیارتی و مذهبی است در روزهای غیر مناسبتی و غیر تعطیلات بهترین زمان برای پرواز بندرعباس مشهد است.

همچنین ساعات اول صبح که همه در خواب هستند و کمتر کسی این ساعت را برای سفر انتخاب میکند بهترین زمان برای پرواز بندرعباس مشهد است.

بهترين ايرلاين های بندر عباس مشهد

ایرلاین های کاسپین، ماهان، معراج، آسمان، سپهران، تابان، قشم، آتا، کیش ایر بهترین ایرلاین ها برای پرواز مشهد هستند که سابق و تجربه طولانی برای پرواز به مشهد دارند.

مزايای خريد بليط هواپیما بندر عباس مشهد از روگو

خرید بلیط هواپیما بندرعباس مشهد به صورت آنلاین از سایت روگو مزایایی دارد که در زیر بخشی از این مزایا را برای شما می گوییم.

 • خرید بلیط هواپیما بندرعباس مشهد از معتبرترین سایت آنلاین
 • پیدا کردن بلیط ارزان برای پرواز بندرعباس مشهد
 • راحتی و سهولت در خرید بلیط هواپیما
 • انتخاب صندلی به اختیار مسافر
 • در زمان برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس مشهد صرفه جویی می شود
 • پیگیری قیمت بلیط هواپیما

چه سوغاتی هايی از بندر عباس به مشهد بياوريم

حتما قبل خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد از سوغات شهر زیبا و سنتی بندرعباس تهیه کنید از خوراکی ها مثل خرما، زیتون محلی یا گوآوا ،ماهی و میگو و مرکبات از سنتی و دست ساز می توانید صنایع دستی حصیری، صنایع دریایی و کارهای زیبای دست دوز زنان هنرمند بندرعباس مانند گلابتون دوزی، شک بافی، چنته، خوس دوزی، باله دوزی و…. را سوغات ببرید.

چه روزهايی پرواز بندر عباس مشهد گران تر و ارزان تر است ؟

 • پارک جنگلی وکیل آباد
 • دره ارغوان
 • شاندیز
 • طرقبه
 • روستای جاغرق
 • مرکز خرید الماس شرق
 • آرامگاه نادر
 • مسجد گوهرشاد
 • بازار رضا
 • بام مشهد
 • پارک ملت

سخن آخر

امیدوارم با خواندن این مقاله و اطلاعات جامع از خرید بلیط هواپیما بندرعباس مشهد بتوانید قیمت بلیط هواپیما با قیمت ارزان را در زمان های مناسب خریداری کنید و سفر خوبی داشته باشید.

سایت روگو به عنوان یک سایت معتبر آنلاین برای خرید بلیط هواپیما به شما برای یک خرید بلیط راحت و آسان کمک خواهد کرد و برای اطلاعات و راهنمایی بیشتر می توانید با پشتیبان ارتباط برقرا کنید.

ایرلاین های طرف قرارداد با روگو
هواپیمایی یورووینگز
EW هواپیمایی یورووینگز
هواپیمایی وارش
VR هواپیمایی وارش
هواپیمایی هوریزن
QX هواپیمایی هوریزن
هواپیمایی نوک ایر
DD هواپیمایی نوک ایر
هواپیمایی نوردويند
N4 هواپیمایی نوردويند
هواپیمایی میدل ایست
ME هواپیمایی میدل ایست
مشاهده لیست کامل ایرلاین ها
( 18 ms ), 2024-04-22T08:28:53.164Z => app-airline-list-small start
( 21 ms ), 2024-04-22T08:28:53.167Z => getAllOfflineSearchItem start ( /api/Flight/Search/AirPorts/AllInternal/ )
( 22 ms ), 2024-04-22T08:28:53.168Z => getAllOfflineSearchItem start ( /api/Flight/Search/AirPorts/AllInternal/ )
( 85 ms ), 2024-04-22T08:28:53.231Z => getAllOfflineSearchItem end ( /api/Flight/Search/AirPorts/AllInternal/ )
( 136 ms ), 2024-04-22T08:28:53.282Z => getAllOfflineSearchItem end ( /api/Flight/Search/AirPorts/AllInternal/ )
( 139 ms ), 2024-04-22T08:28:53.285Z => app-airline-list-small end