در حال آماده سازی...
روگوcancelcheckedsendfilm-strip-with-two-photogramsarrowchatalign-to-leftplane-1musica-searcherplaneuser

استان

تهران

شهراصلی

تهران

جمعیت

8,700,000

کدیاتا

THR

اسم لاتین شهر

tehran

تعداد فرودگاه

2

خرید بلیط هواپیما کرمان تهران | رزرو آنلاین پرواز کرمان تهران

نویسنده تحریریه روگو

تهران و کرمان دو استان بزرگ کشور هستند که تهران به عنوان پایتخت، سالانه سفرهای زیادی به این استان جهت امور درمانی، کاری، تجاری و غیره انجام می شود. همچنین سالانه افراد زیادی از تهران برای گردشگری وارد استان کرمان می‌شوند. زمانی که صحبت از مسافت زیاد می‌شود بحث جا به جایی با هواپیما است با توجه به فاصله زیاد میان دو استان کرمان و تهران، خرید بلیط هواپیما کرمان تهران مطرح می‌شود.

در این مقاله به بررسی خرید بلیط هواپیما کرمان تهران می‌پردازیم و در کنار آن عواملی که در قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان تاثیر دارند را نیز برای شما مطرح می‌کنیم تا با داشتن اطلاعات پرواز کرمان به تهران با خیال راحت خرید بلیط هواپیما کرمان به تهران را انجام دهید.

عوامل موثر در قیمت بلیط هواپیما کرمان تهران

در خرید بلیط هواپیما کرمان به تهران باید به یک سری نکات کلیدی توجه کنید. این موارد روی قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان تاثیرگذار است.

 • نوع کلاس هواپیما روی قیمت بلیط تهران کرمان تاثیر گذار است. قیمت بلیط هواپیما کرمان تهران باکلاس بیزینس بیشتر از اکونومی است.
 • موقعیت زمانی و مسیر پروازی، قطعاً روزهای اوج مسافرت و تقاضای بلیط روی قیمت بلیط هواپیما کرمان به تهران تاثیرگذار است.
 • میزان بار، از آنجا در هر پرواز مجاز به حمل بار مجاز هستید، حمل بار بیشتر روی قیمت بلیط هواپیما کرمان به تهران تاثیر دارد که به میزان اضافه بار و نرخ بلیط بستگی دارد.
تهران

میزان بار مجاز در پرواز کرمان به تهران

در زمان خرید بلیط هواپیما کرمان تهران که یک پرواز داخلی است برای هر کلاس پروازی یک وزن مشخصی به شما اعلام می‌نماید.

حداکثر میزان بار در کلاس اکونومی 30 کیلوگرم است و 5 کیلوگرم بار مجاز را می توانید در کابین هواپیما به همراه ببرید. این میزان برای پرواز کرمان تهران با کلاس پروازی بیزینس حداکثر 40 کیلو گرم است که میزان بار مجازی که می‌توانید در داخل کابین هواپیما به همراه داشته باشید  7 کیلوگرم است.

جریمه اضافه بار

زمانی که مقدار بار شما بیشتر از حد مجاز باشد، شما باید جریمه یا هزینه بار بیشتر را پرداخت کنید. در پرواز تهران کرمان، میزان این جریمه به نرخ بلیط هواپیما کرمان به تهران شما بستگی دارد. عموماً اکثر ایرلاین ها به ازای هر یک کیلوگرم بار اضافه یک درصد قیمت بلیط هواپیمای همان مسیر را در نظر می‌گیرند. درصورتی که علاقه‌مند به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بلیط هواپیما تهران اصفهان هستید، به صفحه خرید بلیط هواپیما تهران اصفهان مراجعه نمایید.

 کنسلی و جریمه کنسلی بلیط هواپیما کرمان به تهران

خیلی افراد به دلیل خرید اشتباه یا هر مسئله ای مجبور می‌شوند که بلیط خود را کنسل کنند. هزینه و جریمه کنسلی بلیط هواپیما با توجه به ایرلاین و زمان پرواز متفاوت است. اگر شما بلیط هواپیما کرمان تهران امروز خریداری کنید و بخواهید یک ساعت بعد کنسل کنید، حداقل جریمه کنسلی را باید پرداخت کنید.

 برای خرید ارزان بلیط کرمان تهران چه باید کرد؟

شما می‌وانید با توجه به اطلاعات پرواز کرمان به تهران نظیر زمان و نوع بلیطی که برای پرواز کرمان تهران می‌خرید بلیط هواپیما از کرمان به تهران ارزان بخرید.

با خرید بلیط هواپیما کرمان و تهران به صورت چارتری می توانید بلیط را ارزان تر خریداری کنید. همچنین موقعیت زمانی سفر بر روی قیمت بلیط هواپیما کرمان تهران تاثیرگذار است. زمانی که اوج مسافرت نیست شما می توانید بلیط هواپیما کرمان تهران رفت و برگشت را با یک ایرلاین قیمت مناسب خریداری کنید.

در صورتی که زمان کافی برای خرید بلیط هواپیما کرمان تهران داشته باشید می‌توانید برای خرید بلیط هواپیما ارزان به صورت آنلاین به سایت های معتبر روگو مراجعه کنید و با مقایسه قیمت پرواز کرمان تهران ، خرید داشته باشید.

تهران جاهای دیدنی

بهترین زمان پرواز کرمان تهران

تهران به دلیل پایتخت واقع شدن و فعالیت های وسیله های حمل و نقل زیاد الودگی هوای بسیاری در بیشتر اوقات سال دارد بهترین زمان برای پرواز کرمان به تهران امروز سفر کنید اوایل فصل بهار می‌باشد.

در اوایل فصل بهار  علاوه بر زیبایی این فصل به دلیل اینکه مردم پایتخت این فصل را برای مسافرت و استراحت سالیانه خود قرار می‌هند و با رفتن بسیاری از مردم تهران به مسافرت و کمتر شدن حجم جمعیت و وسیله نقلیه الودگی هما هم کمتر می وشد و سفر شما در این زمان به تهران بسیار لذت بخشتر خواهد بود و تجربه خوبی از سفر خود خواهید داشت.

در صورتی که شما برای سفر خود برنامه دارید می‌توانید با خرید بلیط هواپیما کرمان تهران رفت و برگشت با خیال راحت سفر و لذت ببرید.

 بهترین ایرلاین های کرمان تهران

شما می‌توانید خرید بلیط هواپیما کرمان تهران از ایرلاین‌های زیر انجام دهید که در میان این ایرلاین‌ها ایرلاین ماهان بیشترین پرواز را دارد.

 • زاگرس
 • ماهان
 • ایران ایر
 • آتا

 مزایای خرید بلیط کرمان تهران از روگو

شما می‌توانید از طریق سایت روگو بلیط خود را به صورت آنلاین رزرو کنید. چند تا از مزایایخرید بلیط هواپیما کرمان به تهران تهران از سایت روگو را در زیر مطرح کردیم.

 • دسترسی و کار کردن با آن آسان است
 • امکان خرید  بلیط هواپیما کرمان تهران رفت و برگشت
 • امکان خرید بلیط هواپیما کرمان به تهران با ارائه تخفیف
 • پشتیبانی 24 ساعته از خرید و پاسخگویی به شما در هر مرحله از خرید

 چه سوغاتی هایی از کرمان به تهران بیاوریم

کرمان یک شهر گردشگری است و افرادی که به کرمان سفر می‌کنند نمی‌توانند دست خالی از سفر برگردنند. سوغاتی که می‌توانید از کرمان با خود بیاورید عبارتند از:

سوغاتی های کرمان
 • قطاب
 • کماچ سهن
 • کلمپه
 • قاووت؛ بمب انرژی
 • زیره، پسته و گردو
 • خرما
 • مسقطی
 • صنایع دستی کرمان

چه روزهایی پرواز کرمان تهران گران تر و ارزان تر است؟

خرید بلیط هواپیما کرمان به تهران در روزهایی که تقاضا کم است، ارزان تر و دسترسی به سایت خرید آسان تر است. برای سفر در روزهای پر حجم شما می‌توانید از چند روز قبل قیمت بلیط کرمان به تهران را در نظر بگیرید و در صورت مشاهده و خرید بلیط ارزان هواپیما آن را خریداری و رزرو کنید.

برای اینکه در سفر خود به تهران بلیط ارزان تهیه کنید در روزهایی که تعطیلات مناسبتی و اخر هفته شروع می‌ود و مردم تهران متقاضی سفر هستند می‌توانید بلیط ارزان تهیه کنید.

اما در روزهایی که تعطیلات به پایان می‌رسد و روزهای شروع به کار است به دلیل برگشت مسافران به تهران برای شروع روزکاری و زندگی تقاضای برای خرید بلیط کرمان به تهران بیشتر و قیمت هواپیما کرمان تهران گران‌تر می‌باشد.

 فاصله هوایی و زمانی کرمان تهران ؟

فاصله هوایی تهران کرمان 802 کیلومتر است و مدت زمان پرواز کرمان تهران یک ساعت و سی چهار دقیقه است که بسته به شرایط آب و هوایی و وضعیت فردوگاه این زمان قابل تغییر است.

فرودگاه کرمان

فرودگاه کرمان که به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی است، یکی از مهم ترین فرودگاه‌های مرکزی ایران و دارای دو ترمینال داخلی و خارجی است. این فرودگاه در داخل شهر و انتهای بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این فرودگاه برای حال مسافرین امکانت زیر را دیده است. در صورتی که هنوز برای برگشت به تهران بلیط خریداری نکرده‌اید، به صفحه خرید بلیط هواپیما تهران کرمان مراجعه نمایید.

 • اتاق مادر و کودک برای مسافرین
 • اتقا مخصوص سیگار
 • بوفه، رستوران و کافی شاپ
 • نمازخانه
 • شعب بانکی

مراحل سوار شدن در فرودگاه کرمان

زمانی که وارد فرودگاه شده‌اید و زمانی که شماره پرواز شما را اعلام کردند باید موارد زیر را برای سوار شدن هواپیما طی کنید.

 • دریافت کارت پرواز و تحویل بار
 • بررسی بلیط و مطابقت کارت شناسایی
 • ورود به سالن انتظار
 • سوار شدن به هواپیما و نشستن در جای مشخص شده در هواپیما

جاهای دیدنی کرمان و تهران

تهران

استان‌های کرمان و تهران به دلیل گذشته تاریخیشان از نظر گردشگری و تاریخی هر کدام قطب جداگانه محسوب می شوند. مهم ترین جاهای گردشگری دو استان عبارتند از

کرمان: مجموعه گنج علیخان، حمام وکیل، گنبد جبلیه، قلعه دختر کرمان، باغ فتح آباد و غیره..

تهران: دریاچه چیتگر و باملند، کاخ گلستان، خانه موزه مقدم، باغ نگارستان و غیره ..

سخن پایانی

ما در این مقاله سعی داشته‌ایم تا شما را در خرید بلیط هواپیما کرمان تهران راهنمایی کنیم و اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

شما می‌توانید برای ادامه همراهی و داشتن سفر دلنشین و جذاب از سایت روگو برای پرواز کرمان تهران برای خرید بلیط هواپیما کرمان به تهران با قیمت مناسب و ارزان اقدام کنید.

موزه ملی ایران


موزه ملی ایران (موزه ایران باستان) قدیمی‌ترین، مهم‌ترین، بزرگ‌ترین و از غنی‌ترین موزه های ایران است. این موزه به دو بخش ایران باستان و دوران اسلامی تقسیم می‌شود. در بخش ایران باستان اشیای تاریخی از دوران پارینه سنگی تا دوران ساسانی به نمایش گذاشته شده است. در بخش اسلامی هم آثار دوران پس از اسلام به نمایش در آمده است.

کاخ گلستان


کاخ گلستان یکی از آثار جهانی ایران در فهرست میراث یونسکو است که به‌لطف معماری و تزیینات منحصربه‌فرد، محلی ایدئال برای عکاسی و ثبت تصاویر فوق‌العاده زیبا به شمار می‌رود. این بنای ارزشمند در سال ۱۳۳۴ در فهرست آثار ملی ايران و در سال ۱۳۹۲ در فهرست ميراث جهانی یونسکو به ثبت رسید. علاوه بر این، وقوع رخدادهای تاریخی مهم در این محل، آن را به سندی زنده از تاریخ ایران تبدیل کرده است. این مجموعه که از جاهای دیدنی تهران به حساب می‌آید، در بافت قدیمی شهر قرار دارد و به‌راحتی می‌توان با وسایل حمل‌ونقل عمومی به آن دسترسی داشت و مسحور اين همه زيبايی، تاريخ، معماری، فرهنگ و هنر ایران شد. برای اینکه اطلاعات جامع و کاملی از کاخ گلستان به دست آورید، با این مقاله از کجارو همراه شوید.

کاخ سعد آباد


اگر به بازدید از فضاهای تاریخی علاقه دارید، مجموعه تاریخی و فرهنگی سعد آباد یکی از برجسته‌ترین مکان‌های تاریخ معاصر ایران است. آخرین پادشاهان ایران در دوره‌های قاجار و پهلوی، در مجموعه کاخ سعد آباد زندگی کرده‌اند. بازدید از مجموعه سعد آباد می‌تواند اطلاعات قابل تأملی در خصوص تاریخ معاصر ایران در اختیارتان بگذارد.
ایرلاین های طرف قرارداد با روگو
هواپیمایی یورووینگز
EW هواپیمایی یورووینگز
هواپیمایی وارش
VR هواپیمایی وارش
هواپیمایی هوریزن
QX هواپیمایی هوریزن
هواپیمایی نوک ایر
DD هواپیمایی نوک ایر
هواپیمایی نوردويند
N4 هواپیمایی نوردويند
هواپیمایی میدل ایست
ME هواپیمایی میدل ایست
مشاهده لیست کامل ایرلاین ها
( 23 ms ), 2024-07-13T04:44:51.881Z => app-airline-list-small start
( 27 ms ), 2024-07-13T04:44:51.885Z => getAllOfflineSearchItem start ( /api/Flight/Search/AirPorts/AllInternal/ )
( 28 ms ), 2024-07-13T04:44:51.886Z => getAllOfflineSearchItem start ( /api/Flight/Search/AirPorts/AllInternal/ )
( 104 ms ), 2024-07-13T04:44:51.962Z => getAllOfflineSearchItem end ( /api/Flight/Search/AirPorts/AllInternal/ )
( 108 ms ), 2024-07-13T04:44:51.966Z => getAllOfflineSearchItem end ( /api/Flight/Search/AirPorts/AllInternal/ )
( 1238 ms ), 2024-07-13T04:44:53.096Z => app-airline-list-small end