در حال آماده سازی...
روگوcancelcheckedsendfilm-strip-with-two-photogramsarrowchatalign-to-leftplane-1musica-searcherplaneuser

استان

هرمزگان

شهراصلی

بندرعباس

جمعیت

39,853

کدیاتا

KIH

اسم لاتین شهر

Kish

تعداد فرودگاه

1

خرید بلیط هواپیما تهران کیش | رزرو آنلاین پرواز تهران کیش

نویسنده تحریریه روگو

سفر به جزیره زیبای کیش با خرید بلیط هواپیما کیش یک انتخاب خوب برای سفر داخلی هیجان انگیز است و کسانی که سفر به کیش را در برنامة امسال خود می‌گنجانند با خرید بلیط هواپیما تهران کیش در قلب خلیج فارس قرار می‌گیرند و از جاذبه‌های گردشگری و مکان‌های تاریخی و دیدنی این جزیره زیبا لذت می‌برند.

عوامل مؤثر در قيمت بليط هواپيما تهران کیش

عوامل بسیاری بر افزایش و کاهش قیمت بلیط هواپیما تهران کیش برای خرید بلیط هواپیما تهران کیش تأثیرگذار است عواملی مانند ساعت پرواز، شرکت‌های هواپیمایی، نوع کلاس پروازی، روش خرید بلیط هواپیما تهران کیش و محدودیت سنی همه از عواملی هستند که بر قیمت بلیط هواپیما تهران کیش در خرید بلیط هواپیما تهران کیش تأثیر بسزایی خواهند گذاشت.

مهم‌ترین عامل تأثیرگذار بر قیمت بلیط هواپیما تهران کیش برای خرید بلیط هواپیما تهران کیش روزهای مختلف در سال است که در بعضی روزها بنا به دلایلی نوسانات قیمت بلیط هواپیما تهران کیش بیشتر دیده می‌شود.

جزیره کیش که یکی از گزینه‌های انتخاب سفر برای ایام تعطیل است به دلیل داشتن امکانات تفریحی و جاذبه‌های گردشگری در روزهای تعطیل مسافران بسیاری دارد و همین عامل موجب شده است تا خرید بلیط هواپیما تهران کیش در این ایام با افزایش قیمت روبه‌رو شود و در فصل تابستان به دلیل گرمای بیش از حد هوا، قیمت بلیط هواپیما تهران کیش کاهش خواهد یافت و برای کسانی که می‌خواهند در هزینه‌های سفر خود کاهش داشته باشند می‌توانند در این زمان به کیش سفر داشته باشند.

براي خريد ارزان چه بايد کرد؟

برای خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران کیش باید به چند نکته توجه کرد تا بلیط هواپیما تهران کیش را با قیمت ارزان‌تری تهیه کنید در فصل شلوغ و پرمسافر کیش برای مسافرت به کیش بلیط هواپیما تهران کیش نخرید. در زمان اوج تقاضا که قیمت بلیط هواپیما تهران کیش افزایش پیدا می‌کنند و زمان مناسبی برای خرید بلیط هواپیما نیست.
از میان پرواز سیستمی و چارتری پرواز چارتری را انتخاب کنید و بلیط چارتری برای سفر به کیش بخرید. شرکت‌های هواپیمایی که بلیط هواپیما تهران کیش ارزان‌تری برای پرواز دارند را برای خرید بلیط هواپیما تهران کیش انتخاب کنید؛ مثلاً ایرلاین‌هایی که حمل بار مجاز کمتری دارند بلیط ارزان‌تری دارند.

ميزان بار مجاز در پرواز

مقدار بار مجاز در سفر با هواپیما تهران کیش به مواردی مانند ایرلاین‌ها، نوع بلیط و نوع کلاس پروازی هواپیما تهران کیش بستگی دارد؛ ولی به طور میانگین بار مجاز برای پرواز هواپیما تهران کیش برای خرید بلیط هواپیما تهران کیش از نوع کلاس اکونومی بین 15 تا 25 کیلوگرم است.

جريمه اضافه‌ بار

اگر میزان با شما از میزان بار درج شده بر روی بلیط هواپیما تهران کیش بیشتر باشد به عنوان اضافه بار تأیید می‌شود و جریمه اضافه بار بلیط هواپیما تهران کیش برای هر کیلوگرم بار اضافه برابر با یک درصد از قیمت بلیط در همان مسیر یعنی از تهران به کیش است و مبلغ دقیق نرخ جریمه اضافه بار بر حسب کلاس پرواز، طول پرواز و قیمت بلیط محاسبه می‌شود.

کنسلی و جريمه کنسلی

زمانی که شما تصمیم گرفتید بلیط هواپیما تهران کیش را کنسل کنید باید به نحوه استرداد بلیط در هنگام خرید بلیط هواپیما تهران کیش توجه کنید.

برای کنسل کردن از سایت باید به همان سایتی که بلیط هواپیما تهران کیش را خریداری کردید بروید و با پر کردن فرم درخواست کنسلی در بخش استرداد بلیط منتظر بمانید تا پشتیبان‌های پرواز سایتی که بلیط هواپیما تهران کیش را خریداری کردید با شما تماس بگیرند.

بلیط های لحظه آخری چون در زمان نزدیک به پرواز خریداری می‌شود امکان کنسل شدن ندارند و با کنسل کردن بلیط‌های چارتری مبلغ زیادی به شما بازگشت داده نمی‌شود.

به طور معمول عدد ثابتی برای جریمه کنسل کردن بلیط هواپیما تهران کیش وجود ندارد و بر اساس قانون و مقررات استرداد بلیط هواپیمای شرکت‌های هواپیمایی عمل می‌شود.

بهترين ایرلاین‌های تهران کیش

با توجه به اهمیت امنیت پروازها در سال‌های اخیر نوع ایرلاین‌ها یکی از فاکتورهای مهم برای خرید بلیط هواپیما تهران کیش است و از انجائیکه هزینه سفر با هواپیما بسیار گران‌تر از سایر وسایل نقلیه است بهترین ایرلاین‌ها در خرید بلیط هواپیما تهران کیش به شما کمک می‌کند تا با امنیت سفر و قیمت بلیط ارزان و مناسب سفر به کیش ارزان‌تری را تجربه کنید. در اینجا بهترین ایرلاین‌ها در خرید بلیط هواپیما تهران کیش را برای سفر هوایی به شما معرفی می‌کنیم.

 • کیش ایر
 • هواپیمایی ماهان
 • ایران ایر
 • معراج
 • ایرلاین آسمان
 • تابان

و ایرلاین‌هایی که پرواز تهران به کیش را انجام می‌دهند به قرار زیر است:

زاگرس – تابان – ساها – کاسپین – ایرتور – ایران ایر – آتا – وارش – قشم ایر

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش

برای دیدن قیمت بلیط هواپیما تهران کیش و خرید بلیط هواپیما تهران کیش ابتدا وارد سایت روگو می‌شوید سپس در قسمت جستجوی بلیط مبدأ و مقصد شما که از تهران به کیش است و انتخاب تاریخ رفت و برگشت و تعداد افراد چه بزرگسال و کودک است را می‌نویسید و در نهایت با زدن جستجو تمام اطلاعات بلیط هواپیما تهران کیش که شامل قیمت بلیط، ساعت پرواز و نوع کلاس پرواز است نشان داده می‌شود و شما می‌توانید با اختیار و متناسب با شرایط کاری، زندگی و مالی خود بهترین بلیط هواپیما تهران کیش را انتخاب کنید.

مزاياي خريد از روگو

خرید بلیط هواپیما تهران کیش به صورت آنلاین از سایت روگو مزایای بسیاری دارد که در اینجا چند نمونه را برای شما نام می‌بریم:

 • قیمت ارزان بلیط هواپیما
 • سهولت و راحتی خرید بلیط هواپیما
 • دسترسی به آفرهای مرتبط
 • تخفیف‌های لحظه آخری
 • پیگیری قیمت‌ها
 • صرفه‌جویی در زمان برای خرید بلیط هواپیما تهران کیش

فاصله هوايي و زماني تهران کیش

با توجه به فاصله هوایی که از تهران تا کیش حدود 1043 کیلومتر است مدت زمان پرواز تهران کیش حدود 1 ساعت و 45 دقیقه در آسمان خواهید بود. البته مدت پرواز با توجه به شرایط آب و هوایی ممکن است تغییر کند.

چه روزهايي پرواز تهران کیش گران‌تر و ارزان‌تر است؟

زمانی که بلیط هواپیما تهران کیش عرضه می‌شود قیمت بلیط هواپیما تهران کیش در بالاترین قیمت قرار دارد البته این قیمت بیشتر از حد استاندارد سازمان هواپیمایی نیست؛ ولی به مرور و نزدیک شدن به زمان پرواز برای تکمیل ظرفیت قیمت بلیط هواپیما تهران کیش قیمت به ‌صرفه‌تری پیدا می‌کند. به تأخیر انداختن خرید بلیط هواپیما تهران کیش کار مناسبی نیست فقط در مسیرهای کم تردد می‌توانید از پیشنهادهای ویژه استفاده کنید و اقدام به خرید بلیط ارزان هواپیما نمایید.

روزهای آخر هفته از چهارشنبه تا شنبه گران‌ترین روزها برای خرید بلیط هواپیما تهران کیش است و روزهای وسط هفته دوشنبه و سه‌شنبه می‌توانید با قیمت ارزان بلیط هواپیما تهران کیش بخرید. البته در مسیرهای پرتردد بلیط هواپیما حتی در اواسط هفته و به صورت چارتری نیز ارزان نخواهد بود.

بهترين زمان پرواز تهران کیش

بهترین زمان برای پرواز هواپیما تهران کیش بلیط هواپیما در ساعت‌های صبح در سفر از تهران به کیش است. خرید بلیط هواپیما تهران و کیش در تایم صبح به علت تقاضای کم، قیمت نسبتاً ارزان‌تری دارد. پروازهای زمان صبح در حرکت هواپیما و رسیدن به مقصد تأخیر کمتری دارد همچنین فرایند تحویل بار و گذر از گیت با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

فرودگاه بین‌المللی کیش

یکی از اصلی‌ترین فرودگاه‌های کیش فرودگاه بین‌المللی کیش است که روزانه پروازهای داخلی و خارجی بسیاری را پوشش می‌دهد و جز پرترددترین فرودگاه‌های ایران است. شما می‌توانید در هنگام خرید بلیط هواپیما تهران کیش این فرودگاه را در کیش و فرودگاه مهرآباد را در تهران انتخاب کنید. این فرودگاه فاصله بسیار کمی را تا مرکز شهر و رسیدن به هتل‌ها دارد همچنین سرویس‌هایی برای حمل­ ‌و نقل مسافران برای رفتن به هر نقطه از مقصد شهر را دارد.

جاهاي ديدني کیش

جزیره کیش در آب‌های خلیج فارس هر ساله مسافران بسیاری را پذیرا می‌شود و در کیش جاهای دیدنی و جاذبه‌های گردشگری بسیاری دارد که شما می‌توانید با خرید بلیط هواپیما تهران کیش و سفر به کیش از این مکان‌های دیدنی و توریستی دیدن کنید در اینجا چند نمونه از این جاها را برای شما نام می‌بریم.

 • کشتی یونانی کیش
 • آکواریوم کیش
 • شهر زیرزمینی کاریز
 • مرکز خرید دامون
 • بازار مرجان کیش
 • قلعه جنی کیش
 • شهر باستانی حریره
 • باغ پرندگان کیش
 • پارک دلفین‌ کیش
 • اسکله تفریحی کیش
 • روستای باغو کیش
 • درخت سبز کیش
 • ساحل مرجان
 • مجموعه ورزشی و گردشگری دریایی مارینا کیش
 • مرکز خرید مروارید کیش
 • ساحل درختان نارگیل
 • مسیر دوچرخه‌ سواری کیش

سخن اخر

امیدوارم با اطلاعات کاملی که در این مقاله از پرواز تهران کیش در اختیار شما قرار دادیم بهترین ها را در خرید بلیط هواپیما تهران کیش و سفری ارزان با خرید بلیط هواپیما ارزان داشته باشید.

ایرلاین های طرف قرارداد با روگو
هواپیمایی یورووینگز
EW هواپیمایی یورووینگز
هواپیمایی وارش
VR هواپیمایی وارش
هواپیمایی هوریزن
QX هواپیمایی هوریزن
هواپیمایی نوک ایر
DD هواپیمایی نوک ایر
هواپیمایی نوردويند
N4 هواپیمایی نوردويند
هواپیمایی میدل ایست
ME هواپیمایی میدل ایست
مشاهده لیست کامل ایرلاین ها
( 26 ms ), 2024-04-22T08:35:16.355Z => app-airline-list-small start
( 30 ms ), 2024-04-22T08:35:16.359Z => getAllOfflineSearchItem start ( /api/Flight/Search/AirPorts/AllInternal/ )
( 31 ms ), 2024-04-22T08:35:16.360Z => getAllOfflineSearchItem start ( /api/Flight/Search/AirPorts/AllInternal/ )
( 137 ms ), 2024-04-22T08:35:16.466Z => getAllOfflineSearchItem end ( /api/Flight/Search/AirPorts/AllInternal/ )
( 139 ms ), 2024-04-22T08:35:16.468Z => getAllOfflineSearchItem end ( /api/Flight/Search/AirPorts/AllInternal/ )
( 1089 ms ), 2024-04-22T08:35:17.418Z => app-airline-list-small end