در حال آماده سازی...
پستcancelcheckedsendfilm-strip-with-two-photogramsarrowchatalign-to-leftplane-1musica-searcherplaneuser

چگونه به راحتی بلیط ارزان قیمت هواپیما پیدا کنیم؟

نویسنده نیکان نصرالله تبار

بدون شک محبوب ترین تفریح مردم سراسر دنیا، سفر کردن است. دیدن مکان های جدید، آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم جدید و گشت و گذار در محیط ناشناخته، قطعاً برای هر آدمی دارای جذابیت است. امروزه با بالا رفتن قیمت ها علی الخصوص قیمت بلیط هواپیما، هزینه هتل و … و افزایش مشغله ها، مسیر سفر کمی ناهموار گردیده است. بدین معنی که بارها و بارها تصمیماتی برای سفر گرفته می شود که ممکن است با در نظر گرفتن هزینه های زیاد آن، به فراموشی سپرده شود.

نکته حائز اهمیت این است که با کمی دقت و برنامه ریزی می توان این هزینه ها را کاهش داد به طوری که کیفیت دریافت خدمات تغییر محسوسی نکند. در این مقاله سعی بر این است تا بهترین راهکارها را برای خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما مورد بررسی قرار دهیم. پس با ما همراه باشید تا ببینیم چگونه می توان هزینه های خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و غیره را با حفظ تعادل بین قیمت و کیفیت کاهش داد.

چگونه بلیط ارزان قیمت هواپیما پیدا کنیم؟

یکی از راهکارهای خرید بلیط ارزان هواپیما، استفاده از سامانه های اینترنتی فروش بلیط هواپیما است. این سامانه ها معمولاً برای بازاریابی، بلیط های خود را با سود پایین و در نتیجه ارزان تر ارائه می دهند. سامانه فروش بلیط هواپیما روگو، با رعایت اصل مشتری مداری همواره در صدد ارائه بهترین پروازها با مناسب ترین نرخ بلیط است. چنانچه تا به اکنون عضو وب سایت روگو نشده اید، سریعا عضو سامانه روگو شوید تا بتوانید با استفاده از آن برای سفرهای آتی خود بهترین پروازها را انتخاب نموده و اقدام به خرید اینترنتی بلیط هواپیما کنید.

روزهای ارزان را انتخاب کنید

سامانه روگو این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید قیمت بلیط هواپیما را در روزهای مختلف هفته و ماه را بررسی کنید. بدیهی است که قیمت بلیط هواپیما در روزهای مختلف متفاوت است. بنابراین در نظر داشته باشید، روزی را که برای پرواز انتخاب می کنید تأثیر مستقیم بر روی هزینه تمام شده شما دارد. گاهاً می توان با یک یا دو روز انعطاف در تاریخ سفر، هزینه ی خرید بلیط هواپیما را تا حد مناسبی کاهش داد.

زمان مناسب خرید بلیط هواپیما

یکی دیگر از مواردی که باید در نظر بگیرید این است که چه زمانی اقدام به رزرو بلیط هواپیما کنید. چرا که زمان خرید بلیط هواپیما نیز بر روی قیمت آن تأثیر خواهد داشت. طبق آمارهای به دست آمده، بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما، 7 هفته قبل از تاریخ سفر است. وب سایت روگو این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اقدام به رزرو زود هنگام بهترین پرواز ها قبل از پر شدن ظرفیتشان کنید.

سامانه های خرید اینترنتی بلیط هواپیما شما را فراموش نخواهند کرد

شما می توانید به جای اینکه هر روز کلی از زمان خود را صرف جست و جو برای یافتن کم ترین قیمت بلیط هواپیما و پرواز های مختلف کنید، به راحتی با عضویت در قسمت اطلاع رسانی سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما روگو و دنبال کردن آن در فضای مجازی، در جریان جدید ترین قیمت های بلیط هواپیما در زمان های مختلف قرار گیرید. در نتیجه شما در زودتر از همه در جریان قیمت بلیط ارزان هواپیما و پروازهای مناسب قرار می گیرید و می توانید قبل از مسافران دیگر، اقدام به رزرو بلیط هواپیما کنید.

در انتخاب مقصد سفر انعطاف به خرج دهید

بدیهی است که قیمت بلیط هواپیما به مقصد های مختلف متفاوت است. بنابراین با کمی انعطاف در انتخاب مقصد سفر خود، می توانیم سفر ارزان تری داشته باشیم. برای مثال می توان گفت که در بین سفر به جزیره های جنوبی کشور، انتخاب جزیره قشم به جای جزیره ی کیش می تواند هزینه های سفر را به طور چشمگیری کاهش دهد.

بلیط لحظه آخری و بلیط چارتری

اگر اهل سفرهای ناگهانی هستید، بلیط ارزان لحظه آخری برای شما انتخاب مناسبی است. بلیط چارتری هواپیما نیز معمولاً از قیمت نسبتاً کمتری برخوردار است. پس یک راهکار مناسب دیگر برای یافتن پرواز ارزن قیمت، جستجوی بلیط های چارتری در وب سایت روگو است. سامانه روگو با به روز رسانی لحظه به لحظه امکان بررسی ارزان ترین بلیط چارتری هواپیما را در هر ثانیه برای شما فراهم خواهد کرد.

درست است که خرید بلیط هواپیما ارزان گام مهم در کاهش هزینه های سفر است، اما این تنها کافی نیست. موارد متعدد دیگری نیز در قیمت نهایی سفر شما تأثیر خواهند بود که خیلی از آنها را اگر یک به یک بررسی کنیم شاید تفاوت چندانی در قیمت سفر شما نداشته باشد، اما از قدیم گفتند: «قطره قطره جمع گردد، وانگهی دریا شود». پس اگر می خواهید این قطره ها را شناسایی و جمع آوری کنید، بهتر است تا مقاله ی [پیشنهادات روگو برای کاهش چشمگیر هزینه سفر] را بخوانید و مورد بررسی قرار دهید. قطعاً از میان همین مقاله ها نکات پیش پا افتاده ای بیرون می آید که تأثیر آن در انتهای سفر در موجودی حساب بانکی تان نمایان خواهد شد.

نظر شما در مورد ترفند های خرید بلیط ارزان هواپیما چیست؟ آیا راه های دیگری را می شناسید؟ پیشنهادات خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید تا بتوانیم آنها به لیست خودمان اضافه کنیم.

نیکان نصرالله تبار

نیکان حدوداً سی ساله است. به واسطه ی علاقه اش به حیوانات همیشه دوست داشته دامپزشک بشه ولی در نهایت IT خونده و الان هم میونه ی خوبی با مسائل مرتبط با کامپیوتر و تکنولوژی داره.نیکان اوقات فراغتش رو با نواختن سازهایی مثل گیتار و ویولن پر می کنه و دستی به قلم هم داره به طوری که هرجا هم که قلم و کاغذی باشه یک بیت شعر می نویسه. نیکان معتقده خنده بر لب کسی نشوندن بزرگترین هنر دنیاست.