در حال آماده سازی...
ایرلاین cancelcheckedsendfilm-strip-with-two-photogramsarrowchatalign-to-leftplane-1musica-searcherplaneuser
هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ماهان یکی از شرکت های هواپیمایی با سابقه دیرینه در صنعت حمل و نقل هوایی می باشد. اما ایرلاین ماهان با توجه به کیفیت در سفر، پرسنل با تجربه و نحوه سرویس دهی توانسته یکی از بهترین شرکت ها در زمینه صنعت حمل و نقل هوایی در کشور باشد. چرا باید هواپیمایی ماهان را برای سفر انتخاب کرد؟ ما در این مقاله می خواهیم، خودتان با خواندن آن پاسخ پرسش را بدست آورید. شما بعد از خواندن این مقاله و مقایسه نحوه خرید بلیط هواپیمای ماهان، ایمنی در پرواز،  دسترسی آسان و همچنین قیمت بلیط هواپیمای ماهان متوجه شهرت و اعتبار ایرلاین ماهان خواهید شد.با ما با ادامه مقاله همراه باشید.

در مورد هواپیمایی ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان یکی از ایرلاین های خصوصی کشور است که نام آن برگرفته شده از یکی جاذبه های استان کرمان است. این شرکت توانسته است در طول سه دهه خدمات خود با ارائه خدمات خوب و ایمنی در پرواز به یکی از محبوب ترین و بهترین ایرلاین ها در کشور تبدیل شود. هواپیمایی ماهان به کلان شهرهای ایران مثل مشهد، شیراز، اصفهان، تهران و ... سفر دارد و در راستای خدمات دهی بهتر این ایرلاین پروازهای خارجی با قیمت مناسب نیز برقرار کرده است.

تاریخچه ایرلاین ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان در سال 1371 با پرواز رفت و برگشت تهران- کرمان فعالیت خود را شروع کرده است. شرکت هواپیمایی ماهان تنها شرکتی است که تحریم ها نتوانسته است مانع پیشرفت آن شود. اعمال تحریم ها مدتی پروازهای خارجی را محدود کرده بود ولی بعد از مدتی این شرکت پروازهای خارجی به مقصد اروپا را دوباره برقرار کرد.

نحوه رزرو بلیط هواپیمایی ماهان از سایت روگو

خرید بلیط هواپیمای ماهان به صورت آنلان و از سایت روگو  به شما برای داشتن یک سفر لذت بخش کمک می کند. برای خرید بلیط هواپیمای ماهان از سایت روگو می توانید بعد از وارد شدن به صفحه ی سایت و پر کردن اطلاعات لازم و ضروری مانند نوع پرواز داخلی یا خارجی، مبدا و مقصد پرواز ، تاریخ پرواز رفت و برگشت و تعداد مسافر به جستجوی بلیط پرواز بپردازد. بعد از پر کردن اطلاعات لازم و با کلیک بر روی گزینه جستجوی بلیط تمام بلیط های سفر برای شما نمایش داده می شود که شما با انتخاب ایرلاین ماهان از منوی سمت راست صفحه سایت روگو میتوانید تمام بلیط های پرواز ایرلاین ماهان را مشاهده کنید و با انتخاب بلیط مورد نظر متناسب با شرایط و موقعیت خود به خرید بلیط هواپیمای ماهان اقدام کنید و خرید بلیط هواپیمای ماهان راحتی را تجربه کنید.

کلاس‌های پروازی هواپیمایی ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان خدمات خود را دو کلاس بیزینس و اکونومی ارائه می دهد. از آنجا که امکانات و آسایش در پرواز بیزینس بیشتر از اکونومی است در نتیجه قیمت بلیط هواپیمای ماهان در دو کلاس متفاوت است.

ناوگان هواپیمایی ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان که در ابتدا با دو فروند هواپیما شروع به فعالیت کرده است، توانسته ناوگان خود را گسترش دهد و اکنون ناوگان هواپیمایی ماهان با 58 فروند هواپیما که در 7 مدل مختلف است به مسافران خدمات می دهد. مدل های هواپیمایی که در ناوگان هواپیمایی ماهان استفاده می شود عبارتند از
  • هواپیمای بوئینگ ۷۴۷-۳۰۰
  • ۷ هواپیمای ایرباس A340-600
  • هواپیمای ایرباس A340-300
  • هواپیمای ایرباس A300-600
  • هواپیمای ایرباس A310-300
  • هواپیمای ایرباس A300- B4/ B2
  • هواپیمای BAE 140_300

بار مجاز در هواپیمایی ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان، مانند سایر شرکت های هواپیمایی دیگر در جهان، قوانین مشخصی برای حمل بار مسافر دارد که براساس کلاس، مقصد و مسیر پروازی وزن و ابعاد آن می تواند متفاوت باشد. میزان بار اعلام شده جدا از میزان باری است که مسافر مجاز است با خود به کابین ببرد. میزان بار مجاز در پروازهای داخلی در کلاس اکونومی 20 کیلوگرم و کلاس بیزینس 25 کیلوگرم بار و چمدان مجاز می باشد. میزان بار مجاز در پروازهای خارجی در کلاس اکونومی 30 کیلوگرم و کلاس بیزینس 40 کیلوگرم بار و چمدان مجاز می باشد. میزان بار مجاز برای حمل به داخل کابین برای سفرهای داخلی و خارجی به طور میانگین حدود 5 تا 7 کیلوگرم می باشد. همچنین برای یک نوزاد می توانید به میزان 10 کیلوگرم بار مجاز به همراه داشته باشید.

هزینه اضافه‌بار در هواپیمایی ماهان

زمانی که بار و چمدان مسافر بیشتر از مقدار مجاز تعیین شده باشد، مسافر باید جریمه اضافه بار را پرداخت کند. این جریمه بستگی به کلاس، مقصد و مسیر پروازی متفاوت است. مسافر با پرداخت جریمه قبل از پرواز بار خود را حمل و آزاد می کند. جریمه اضافه بار به ازای هر کیلوگرم از بار مسافر حساب می شود که مسافر بهای یک درصد بلیط را به ازای هر کیلوگرم بار اضافه پرداخت می کند.

پرترددترین مسیرهای پروازی برای خرید بلیط هواپیمایی ماهان

از آنجا که سفر به کلان شهرها و مقاصد گردشگری دارای با  تقاضای زیادی همراه است شرکت هواپیمایی ماهان بیشتر پروازهای خود را برای فراهم آوردن آرامش مسافران در این مسیرهای پروازی قرار داده است. این دیدگاه برای پروازهای خارجی هم دیده شده است. خرید بلیط هواپیمای ماهان برای مسیرهای پرتردد شامل شهرها و کشورهای : تهران، مشهد ، اهواز، کیش، قشم، شیراز، بندرعباس، آنکارا، بانکوک، دهلی، اربیل، استانبول، سلمانیه، لاهور، شانگهای، شنزن، نجف، آلماتی، کوالالامپور، گوانجو، بارسلونا می باشد

خرید بلیط ارزان ماهان

برای خرید بلیط هواپیمای ماهان، شما می توانید با مراجعه به سایت روگو و در صورت داشتن کد تخفیف و ثبت آن، قیمت بلیط هواپیمای ماهان را ارزان خریداری نمایید. عواملی مانند مسیر پروازی، موقعیت زمانی سفر و کلاس پروازی در قیمت بلیط هواپیمای ماهان کمک می کند. شما می توانید با خرید بلیط چارتری هواپیمای ماهان، بلیط را ارزان تر بخرید هر چند به دلیل تقاضا بالای خرید بلیط هواپیمای ماهان، قیمت بلیط هواپیمای ماهان به صورت بلیط چارتری ارزان و مناسب باشد کم است.

خرید بلیط هواپیمای داخلی ماهان

هواپیمایی ماهان پرواز های داخلی و خارجی زیادی انجام می دهد که این پروازها را در زیر برای شما مطرح میکنیم. خرید بلیط هواپمای ماهان برای سفرهای داخلی .
خرید بلیط هواپیمای ماهان برای سفرهای داخلی
مشهد ـ اصفهان شیراز ـ خارک تهران ـ گچساران تهران ـ شاهرود تهران ـ کرمانشاه مشهد ـ شهرکرد
تهران ـ خارک تهران ـ زنجان تهران ـ خرم‌آباد مشهد ـ شیراز تبریز ـ کرمان مشهد ـ اهواز
تهران ـ ساری تهران ـ شیراز تهران ـ ایلام تهران ـ عسلویه تهران ـ تبریز زاهدان ـ مشهد
اصفهان ـ خارک تهران ـ اهواز تهران ـ مشهد تهران ـ شهرکرد تهران ـ رفسنجان اصفهان ـ قشم
تهران ـ سبزوار تهران ـ کیش مشهد ـ عسلویه اصفهان ـ کرمان مشهد ـ کیش تهران ـ جیرفت
مشهدـ بندرعباس اصفهان ـ مشهد تهران ـ سیرجان تهران ـ طبس تهران ـ بم ساری ـ مشهد
تهران ـ بیرجند ساری ـ کرمان تهران ـ ایرانشهر مشهد ـ کرمان تهران ـ قشم مشهد ـ زنجان
تهران ـ بندرعباس تهران ـ بجنورد ایرانشهرـ سیرجان  
 

خرید بلیط هواپیمای خارجی ماهان

خرید بلیط هواپیمایی ماهان برای سفرهای خارجی
تهران ـ سن ‌پترزبورگ تهران ـ قونیه تهران ـ مسکو تبریز ـ نجف تهران ـ جده اصفهان ـ نجف
تهران ـ پکن تهران ـ کی‌یف تهران ـ شانگهای تهران ـ سوچی مشهد ـ دبی تهران ـ لندن
مشهد ـ نجف تهران ـ گوانجو تهران ـ تفلیس تهران ـ بانکوک تهران ـ ایروان مشهد ـ دمام
تهران ـ میلان تهران ـ ازمیر مشهدـ استانبول تهران ـ مالدیو تهران ـ بیروت شیراز ـ دبی
مشهد ـ کویت تهران ـ گوا تهران ـ استکهلم تهران ـ اسپارتا تهران ـ دوسلدورف شیراز ـ نجف
تهران ـ سنگاپور تهران ـ آتن مشهد ـ بیروت تهران ـ دمام تهران ـ کویت تهران ـ آلماتی
اهواز ـ بغداد تهران ـ توکیو قشم ـ دبی تهرانـ استانبول تهران ـ آنکارا تبریز ـ بغداد
تهران ـ کلمبو اهواز ـ نجف اصفهان ـ بغداد تهران ـ موریس تهران ـ مدینه تهران ـ مونیخ
تهران ـ وارنا تهران ـ نجف  

قیمت بلیط هواپیمایی ماهان

قیمت بلیط هواپیمای ماهان با توجه به عوامل متعددی نظیر: کلاس پروازی، مسیر پروازی، مدت زمان پرواز، مقصد و مواردی از این قبیل بستگی دارد که تعیین کننده قیمت بلیط هواپیمای ماهان است. قیمت بلیط هواپیمای ماهان که اعلام می کنند توسط سازمان هواپیمایی کنترل می شود و ارائه خدمات بر روی قیمت بلیط هواپیمای ماهان تاثیرگذار است.   ما در این مقاله سعی کرده ایم شما را با شرکت هواپیمایی ماهان آشنا کنیم. قطعا با مطالب ارائه شده ایرلاین ماهان شهرت و اعتبار خود را مدیون خدمات و ایمنی پروازش می داند. اگر شما هم قصد سفر دارید و میخواهید پرواز ایمن را با ایرلاین ماهان تجربه کنید قطعا خرید بلیط هواپیمای ماهان به صورت آنلاین آن هم از یک سایت معتبر آغاز یک تجربه مطمئن می باشد و ما سایت روگو را با یک پشتیبانی خوب برای خرید بلیط هواپیمای ماهان به شما معرفی میکنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی برای خرید بلیط هواپیمای ماهان از سایت روگو می توانید با شماره تلفن 02191010440 با ما در ارتباط باشید.