در حال آماده سازی...
پستcancelcheckedsendfilm-strip-with-two-photogramsarrowchatalign-to-leftplane-1musica-searcherplaneuser

پیگیری بلیط

نویسنده سحر خیرپور

پیگیری برگشت از خرید و کنسل نمودن بلیط

در صورتی که به دلایل شخصی برنامه‌ی سفرتان تغییر کرده است و بعد رزرو بلیط هواپیما تمایل به کنسل نمودن بلیط خریداری شده دارید، باید بدانید که شرایط کنسل نمودن و میزان جریمه، با توجه به ایرلاین مربوطه و زمان باقی‌مانده تا پرواز، متفاوت خواهد بود. توصیه می شود قوانین مربوط به کنسلی را مطالعه کنید.

پیگیری مربوط به تغییرات پرواز

در صورتی که برنامه‌ی پرواز تغییر کند، تغییرات از طرف پشتیبانی روگو خدمتتان اطلاع رسانی خواهد شد و در صورتی که تغییر متناسب با برنامه‌ی سفر شما نباشد می توانید با روگو تماس بگیرید تا در صورت امکان پروازی متناسب با هزینه‌ی پرداختی بابت خرید بلیط هواپیما برایتان جایگزین کنند و یا استرداد مبلغ بلیط در حداقل زمان برایتان انجام شود.

پیگیری بابت کنسل شدن پرواز

در صورتی که پروازتان پس از حضور در فرودگاه کنسل شد و یا با تاخیر بیش از 2 ساعت و یا تعجیل بیش از نیم ساعت باشد می‌توانید بلیط خود را بدون کسر جریمه کنسل کنید، جهت تسریع در فرآیند استرداد مبلغ پرداختی، می‌بایست تصویر بلیط که توسط ایرلاین مربوطه مهر شده، از طریق ایمیل یا فکس به روگو ارسال کنید. همچنین اصل بلیط مهر شده را نزد خود نگه دارید تا در صورت لزوم برای شرکت هواپیمایی پست شود.

##related##

همکاران بخش پشتیبانی به صورت 24 ساعته پاسخگوی تمام مشکلات و ارائه‌ی مشاوره به شما عزیزان خواهند بود.

شماره‌ی تماس با ما:

011-32313106

سحر خیرپور

سحر، فارغ التحصیل رشته روابط بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهرانه که همیشه با بیشترین توان و انرژی تو محیط شرکت دیده میشه، و همین انرژی خوبش باعث میشه تا در تمام کارهای مثبت شرکت پیش قدم باشه. اون عاشق کتاب و مطالعه است و به نظرش میشه آدمارو با میزان مطالعه شون سنجید. سحر اوقات فراغتش رو با فیلمهای علمی - تخیلی پر می کنه و به طور کل میشه گفت میونه ی خوبی با مسائل علمی داره.