در حال آماده سازی...
پستcancelcheckedsendfilm-strip-with-two-photogramsarrowchatalign-to-leftplane-1musica-searcherplaneuser

بهترین رستوران های مشهد نزدیک حرم

نویسنده کیمیا خوش بین

معمولا شهر های زیارتی و سیاحتی گردشگران و توریست های زیادی را به خود جلب میکند این مورد باعث افزایش میزان رستوران ها و هتل ها در شهر های سیاحتی و گردشگری میشود امروزه یکی از شهرهای سیاحتی و زیارتی محبوب و مورد توجه جهانیان، سفر به شهر زیبای مشهد می باشد.

و اکثر افراد به دلیل مسافت زیاد این شهر زیارتی هواپیما را برای سفر ترجیح میدهند و با خرید بلیط هواپیما سفری راحتی به شهر مشهد خواهند داشت.

که در این مقاله به بررسی رستوران مشهد نزدیک به حرم خواهیم پرداخت و رستوران هایی که از لحاظ موقعیت مکانی ؛ امکانات رفاهی ؛ کیفیت غذایی بررسی خواهیم  کرد. همچنین می توانید در یک مقاله جداگانه به مطالعه مراکز خرید نزدیک حرم در مشهد بپردازید.

1- رستوران بابا قدرت

یکی از نزدیکترین رستوران مشهد نزدیک به حرم رستوران زیبا  وسنتی بابا قدرت است این رستوران که جزو اثارملی به ثبت رسیده است و قدمتی از زمان قاجار دارد و بی شک جایگاهش در صدر تمامی لبست های رستوران های مشهد است فضای تفریجی زیبا غذاهای بسیار لذیذ این رستوران معروف و تقریبا بی همتا است.

آدرس رستوران بابا قدرت : انتهای بلوار امام رضا بلوار صدر
شماره تماس رستوران بابا قدرت :05133440803

2- هتل رستوران درویشی

بی شک اگر رستوران مشهد نزدیک به حرم بخواهید و غذایی بی نظیر مد نظرتان باشد هتل رستوران درویشی یکی از بهترین انتخاب های خواهد بود با یک جستجوی کوچک قطعا خواهید دریافت که هتل درویشی یکی از بهترین هتل ها از لحاظ امکانات رفاهی و موقعیت مکانی و… است.

اما این هتل رستوران علاوه بر هتل ؛ رستوران های مختلفی مانند رستوران آتریم ؛رستوران مراکشی  چایخانه سنتی سالن صبحانه رستوران روف گاردن ؛ کافه  آسپا و… را درخود جا داده است و کافه ی این هتل رستوران مانند کافه بیلیارد میتواند سرگرمی و لدت را برای شما  داشته باشد انتخاب این هتل رستوران قطعا با یک تیر و چند نشان است علاوه بر نزدیکی به حرم  امکانات رفاهی و شادی و سرگرمی را برایتان فراهم میکند.

آدرس هتل رستوران درویشی : مشهد ،بلوار اما رضا بین امام رضای 26 و 28
شماره تماس هتل رستوران درویشی :05138080

3- رستوران انصار الزهرا

اگر قصد سفر گروهی با دوستان یا کاروان را دارید این رستوران قطعا یمی از بهترین رستوران های است که میتوانید انتخاب کنید رستوران مشهد نزدیک به حرم یکی از بهترین رستوران ها است که غذایی مطمئن و با کیفیت در این رستوران به دست زائران عزیز خواهند داد.

آدرس  رستوران غذای آماده رستوران انصار الزهرا :میدان 17 شهریور خیابان  صدر روبه روی  هتل سیمرغ
شماره تماس رستوران انصار الزهرا :05133413600

4- رستوران های سدورس

قطعا اسم این رستوران را شنیده اید یا در نقاط مختلف شهر اسم این رستوران را دیده اید ؛ این رستوران با شعباتی  که در سراسر شهر زیبای مشهد دارد قطعا حزو بهترین رستوران نزدیک به حرم و جزو بهترین رستوران های موجود در شهر مشهد محسوب میشود فضای مجلل این رستوران را میتوانید برای مهمانی های خانوادگی یا زمانی که به صورت کاروانی سفر کرده اید انتخاب بفرماییدنزدیک  ترین شعبه ی نزدیک به حرم رستوران سدورس شعبه ی 17 شهریور است

ادرس رستوران سدروس :میدان 17 شهریور؛شهریور شمالی 12
شماره تماس رستوران سدروس : 05133697200

5- رستوران رضایی

 قطعا اگر به دنبال  بهترین کیفیت غذایی باشید این رستوران دقیقا مناسب شماست. رستوران رضا یکی دیگر از رستوران  مشهد نزدیک به حرم است ؛ این رستوران با محبوبیتی که در بین مشهدی ها و گردشگران دارد یکی از بهترین رستوران ها در بین مردم شناخته شده و است این امر باعث شده که این رستوران 6 شعبه در سطح شهر مشهد داشته باشد. البته دنده کباب جزو غذاهای پیشنهادی این رستوران است که پیشنهاد میکنم حتما یک بارهم که شده امتحان کنید.

آدرس رستوران رضایی :خیابان آخوند خراسانی نبش آخوند 10
شماره تماس رستوران رضایی 05132211100

6- رستوران هتل الماس

این هتل رستوران قطعا بی نظیر و بی مانند است در بین رستوران های دیگر علتی که این رستوران را به یکی از بهترین رستوران مشهد نزدیک به حرم تبدیل کرده است چشم اندازه این هتل رستوران است این چشم انداز بی نظیر که گنبد و گلدسته های حرم مطهر امام رضا (ع) به راحتی قابل دیدن است این رابه بهترین رستوران از لحاظ موقعیت مکانی تبدیل کرده است البته که کیفیت غذایی و امکانات این رستوران نیز جزو رستوران های برتر شهر مشهد است و یکی از نقاط قوت دیگر این رستوران که به وضوح  باعث جذب بیشتر افراد به این هتل رستوران شده است رفتار کارکنان و نکته اندیشی  و وقت شناسی کارکنان این مجموعه است.

آدرس هتل رستوران الماس :خیابان امام رضا بین امام رضا 4 و 6
تلفن تماس هتل رستوران الماس :05138057

7- رستوران لیالی لبنان

شهر مشهد به واسطه ی وجود حرم مقدس امام رضا (ع) تبدیل به شهر زیارتی و سیاحتی شده است که افراد از همه ی جهان برای زیارت به این شهر سفر میکنند معمولا عده ی زیادی از این افراد زائران عرب هستند  برای زائران و یا افرادی که ترجیح میدهند در حین سفر مزه های دیگر و هیجان انگیزی را تجریه کتتد رستوران لیالی لبنان بهترین انجام است این رستوران با سرو انواع غذاهای عربی مورد توجه تمامی ساکنان و زائران مشهد مقدس قرار گرفته است و این رستوران را به یکی از رستوران مشهد نزدیم به حرم تبدیل کرده است.

آدرس رستوران لیالی لبنان :خیابان شهدا خیابان شهید بهجت

شماره تماس رستوران لیالی لبنان :0513224400

8- رستوران معین درباری

کافیست از باب الجواد خارج شوید و پیاده روی کوتاهی داشته باشید به رستوران معین درباری با غذاهای مطلوب و فضای ارامش بخش برسید این رستوران با قیمت مناسب و کیفیت عالی مورد توجه تمامی افراد قراره گرفته است.

آدرس رستوران معین درباری :خیابان پاسداران ؛بین رستوران 2 و 4
شماره تماس رستوران معین درباری :051859895

9- رستوران هتل بین المللی قصر طلایی

این رستوران یکی از رستوران ها نزدیک به حرم است ؛ که با سرو انواع غذاهای ایرانی و سنتی و فرنگی  و انواع غذاهایی دریایی است که میتوانید با مراجعه به این رستوران از تنوع غذایی مختلف بهرمند شوید.

آدرس رستوران هتل بین الملی قصر طلایی :خیابان امام رضا بین امام رضا 36-38

10- کترینگ و رستوران نجم

یکی دیگر رستوران های نزدیک  به حرم  و با غذاهای متنوع کترینگ و رستوران نجم است که سرو انواع غذاهای دریایی و سنتی در این رستوران انجام میشود.

آدرس رستوران و کترینگ نجم:خیابان امام رضا بین امام رضا 24 و 26

تلفن تماس رستوران و کترینگ نجم 05138593668

بعد از خرید بلیط هواپیما برای شهر مشهد و رسیدن بعد از طی مسافت طولانی نشستن در یکی از این رستوران نزدیک هتل خستگی را برطرف خواهد کرد حتی با خرید بلیط ارزان هواپیما می توانید پس انداز بیشتری برای رستوران یا خرید در مشهد داشته باشید و با آسودگی بیشتری از سفر خود در این شهر زیارتی لذت ببرید .

سخن پایانی

همانطور که تا اینجای مقاله مطالعه کردید ، شهر مشهد به عنوان یک شهر توریستی و زیارتی شامل هتل ها و رستوران های با کیفیت و محبوبی است که شما می توانید پس از خرید بلیط هواپیما از سایت روگو ، اقدام به رزرو بهترین هتل مشهد نزدیک حرم کرده و یا به این رستوران ها مراجعه نمایید .

سفر خوشی را برایتان آرزومندیم .

کیمیا خوش بین

کیمیا یا ته تغاری شرکت ، کارشناسی رشته ی حسابداری داره و عاشق رشته تحصیلیش هست و بخاطر همین برای گرفتن مدرک ارشد داره تلاش میکنه. کیمیا عاشق بازارهای مالیه و همیشه سعی کرده با همه بازارهای مالی آشنا بشه و این یکی از تفریحاتش محسوب میشه. بخاطر انرژی بالایی که داره همیشه خنده رو به لب بقیه میاره و به همین دلیل بین همه همکاران شرکت محبوب هس