در حال آماده سازی...
مزایای خرید بلیت آنلاین هواپیما - روگوcancelcheckedsendfilm-strip-with-two-photogramsarrowchatalign-to-leftplane-1musica-searcherplaneuser

مزایای خرید بلیت آنلاین هواپیما

نویسنده سمانه اسدی

اگر قصد انجام یک سفر کاری را دارید یا اینکه تصمیم دارید تا در تعطیلات آینده مسافرت تفریحی داشته باشید، کافی است تا به فروشگاه آنلاین بلیط روگو مراجعه کرده و از مزایای خرید آنلاین بلیط هواپیما بهره مند شوید.

در ادامه بیشتر با مزایای مختلف تهیه بلیط به صورت آنلاین آشنا می شویم.

سهولت و آسودگی

اولین و مهمترین مزیت خرید بلیط به شیوه آنلاین، سهولت و راحتی این روش است. افرادی که قصد سفر هوایی دارند در صورت در اختیار داشتن سه مورد ذکر شده در بالا (اینترنت، گوشی هوشمند یا کامپیوتر و حساب بانکی) می توانند در هر ساعت شبانه روز (روز یا شب، وقت کاری یا وقت استراحت، …) و از هر مکانی (خانه، محل کار، اتوبوس و …) بلیط خود را تهیه فرمایند.

این مسافران دیگر نیاز ندارند تا برای نهایی کردن برنامه سفر خود با صرف ساعت های متمادی به صورت حضوری به آژانس هواپیمایی مراجعه کنید یا حتی نیاز ندارند تا هزینه تلفن به آنها را هم متقبل شوند. با استفاده از فروشگاه آنلاین بلیط روگو، تنها با چند کلیک بلیط شما در جیب مسافران خواهد بود.

 

گزینه های انتخابی متعدد

یکی دیگر مزایای روش آنلاین خرید بلیط هواپیما، امکان انتخاب از میان تعداد بالای گزینه های پروازی است. در این روش مسافران می توانند تمام گزینه های پروازی متناسب با مبدا، مقصد و زمان پروازی را مشاهده کنند. آنها به این ترتیب می توانند با اطلاع کامل، بهترین و متناسب گزینه در رابطه با سفر خود را انتخاب کنند.

قیمت

یکی دیگر از مزایای مهم تهیه بلیط به صورت آنلاین هم این است که مسافران هواپیما می توانند با کمی جستجو و مقایسه، از بهترین قیمت های پروازی آگاه شوند. برای مثال بسیاری از شرکت های هوایی به صورت دوره ای تخفیف های متنوعی را در اختیار مسافران خود قرار می دهند. در فروشگاه آنلاین بلیط روگو همه این تخفیف های قیمتی پیش روی خریداران قرار داده می شوند و مسافران می توانند از آنها استفاده کنند.

یک مزیت قیمتی دیگر روش آنلاین خرید بلیط هم این است که در این روش تمام اطلاعات مرتبط با تهیه بلیط در فضای مجازی برای مسافران آماده شده است. بنابراین آنها دیگر نیازی به پرداخت هزینه های جانبی، مانند هزینه تلفن، برای دستیابی به پاسخ پرسش هایشان ندارند.

تغییر و کنسلی

انجام تغییر در پرواز یا کنسل کردن آن به صورت آنلاین، در مقایسه با شیوه سنتی بسیار راحت تر است و به زمان کمتری هم احتیاج دارد. در این روش دیگر نیازی به مراجعه حضوری یا تماس تلفن با مسئولین بخش خدمات به مشتری و تلف کردن زمان وجود ندارد. رزرو بلیط در فروشگاه آنلاین بلیط روگو به معنای داشتن توانایی تغییر در بلیط در هر زمانی است.

دسترسی به آفرهای مرتبط

استفاده ازروش آنلاین خرید بلیط این امکان را در اختیار مسافران قرار می دهد تا علاوه بر تهیه بلیط پرواز، از گزینه های خدماتی مرتبط با پرواز مانند تخفیف در قیمت رزرو هتل یا هزینه ترانسفر فرودگاهی یا موارد مشابه هم آگاهی پیدا کنند و در صورت نیاز موارد مرتبط با سفر خود را با هزینه پایین تری تامین کنند.

صرفه جویی در زمان

فرایند تهیه بلیط به صورت آنلاین و با استفاده از فروشگاه آنلاین بلیط روگو، فرایندی بسیار سریع است که در آن با چند کلیک بلیط در اختیار مسافران قرار می گیرد. این سرعت باعث صرفه جویی زیادی در زمان می شود، موضوعی که در دنیای امروز بسیار اهمیت دارد.

تخفیف های لحظه آخری

یکی دیگر از مزیت های خرید بلیط به صورت آنلاین؛ امکان استفاده از تخفیف ها و آفرهای لحظه آخری است. مسافران در بعضی مواقع حتی می توانند از آفرهای خاصی مانند تخفیف با درصد بالا در صورت رزرو بلیط به تعداد مشخص هم بهره مند شوند.

دردسر کمتر

در دنیای امروز همه چیز را می توان در اینترنت یافت. مسافران می توانند با مراجعه به فروشگاه آنلاین بلیط روگو، خیلی سریع و بسته به بودجه، زمان، ترجیحات شخصی و انتظارات مسافرتی، بهترین و متناسب ترین پکیج سفر را برای خود تهیه کنند. تمام اطلاعات مورد نیاز در صفحات فروشگاه و در اینترنت موجود است و دیگر نیازی به سر و کله زدن با نمایندگان فروش وجود ندارد.

سادگی روند خرید بلیط

روش خرید بلیط به صورت آنلاین، روشی بسیار ساده و آسان است. مسافران برای تهیه بلیط به این روش نیاز به هیچ گونه دانش تخصصی در زمینه رزرو بلیط ندارند. هرکسی در صورت در اختیار داشتن سه شرط ذکر شده در ابتدای متن، می تواند بلیط خود را خیلی ساده از فروشگاه آنلاین بلیط روگو تهیه کند.

پیگیری قیمت ها

رزرو آنلاین بلیط این امکان را در اختیار مسافران قرار می دهد تا به آسانی قیمت پروازهای مختلف را پیگیری کنند. قیمت پروازها معمولا به صورت روزانه دستخوش نوسان می شوند. در بیشتر مواقع این امکان برای مسافران وجود دارد تا با تنظیم پارامترهای مربوط در وب سایت های خرید بلیط، از طریق ایمیل یا پیامک از این تغییرات قیمت باخبر شوند.

مشوق ها

یکی دیگر از مزایای خرید بلیط به صورت آنلاین، مشوق های مختلفی است که اکثر شرکت های هوایی در صورت رزرو آنلاین بلیط، در اختیار مسافران قرار می دهند. این مشوق ها بیشتردر قالب تخفیف قیمتی یا بالابردن درجه پروازی عرضه می شوند که در صورت تهیه بلیط به تعداد یا مسافت مشخص، از سوی شرکت هواپیمایی در اختیار مسافران قرار داده می شود.

امکان انتخاب صندلی

بیشتر شرکت های هوایی این اجازه را به شما می دهند تا در صورت خرید بلیط به صورت آنلاین، صندلی خود در پرواز را هم به صورت آنلاین انتخاب کنید. امکان اتخاب صندلی تنها آفر پروازی پیش روی مسافران نیست.

بسیاری از شرکت های هوایی امکان چک این به صورت اینترنتی و قبل از پرواز و حتی چاپ بوردینگ پس به صورت اینترنتی را هم در اختیار خریداران بلیط آنلاین قرار می دهند. تمام این امکانات باعث می شود تا پروسه سوار شدن مسافران در هواپیما بسیار سریعتر و بدون اتلاف وقت باشد.

سمانه اسدی

سمانه سال 91 تو رشته ی عمران فارغ التحصیل شد و از همون زمان یکی از همکارهای پرانرژی ماست. سمانه تو شرکت به روحیه ی دوستانه و چهره ی خندان معروفه و همین موضوع باعث میشه تا هم به بقیه انگیزه بده و هم خودش تو کارش بهترین باشه. کارهای چالشی و هیجان انگیز رو دوست داره و با تحقیق و نوشتن درباره ی سفر، سعی می کنه تا احساس تازگی و سرزندگی خودش رو منتقل کنه